Zbiórki Darów

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki dla dzieci z Domów Dziecka w Waleńczowie i Krzepicach. Podczas zbiórki grosików udało się nam uzbierać 565 zł. Dzięki temu i indywidualnym Mikołajom i Mikołajkom Rada Rodziców obdarowała podopiecznych tych placówek pięknymi mikołajkowymi upominkami. Dziękujemy bardzo również tym wszystkim, którzy wsparli akcję ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI.
Dzięki Wam zebraliśmy kilka kartonów artykułów spożywczych: puszek, słoików, produktów o długim terminie ważności, suchego prowiantu. Uczniowie należący do SZKOLNEGO WOLONTARIATU pomagali w zbiórce darów, w segregowaniu i przygotowaniu paczek. Kasia Augustyniak i Zuzia Lewandowska razem z opiekunami wolontariatu przekazały 3 paczki do samotnych w potrzebie. Razem przygotowano i przekazano 7 paczek dla potrzebujących. Część prowiantu zostanie jeszcze przekazana w drugiej turze tym, których warunki są najtrudniejsze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą szkolną ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI.