Konkursy 2020/2021
2021-08-31
Lp. |
Nazwa konkursu |
Uczestnicy |
||
KLASY I - III |
||||
KONKURSY KLASOWE |
||||
1. |
Konkurs plastyczny „Zimowe pejzaże” |
I miejsce – Lena Kobiela (kl. I) II miejsce – Zofia Wojtach (kl. I) III miejsce – Liliana Bobrzecka (kl. I) |
||
2. |
Konkurs plastyczny ,,Zwiastuny wiosny” |
I miejsce – Zofia Wojtach (kl. I ) I miejsce – Liliana Bobrzecka (kl. I) II miejsce – Maja Droś (kl. I) II miejsce - Nikola Rychel (kl. I) III miejsce – Antonina Ladra (kl. I) III miejsce – Lena Kobiela (kl. I) |
||
KONKURSY SZKOLNE |
||||
|
X Światowy Dzień |
Udział klas I, II, III |
||
|
Konkurs Samorządu Uczniowskiego ,,Najciekawsza charakterystyka z okazji Dnia Postaci z Bajek” |
II miejsce – Zofia Wojtach (kl. I) Udział – Amelia Kaczmarek, Antonina Ladra, Maja Droś, Emilia Malińska, Nikola Rychel (kl. I) |
||
|
Szkolny Konkurs Plastyczny „Choinka z rolek” |
KLASA I I miejsce – Maja Droś II miejsce – Antonina Ladra II miejsce – Emilia Malińska II miejsce – Amelia Kaczmarek Wyróżnienie – Karol Zięcina Udział: Zofia Wojtach KLASA II III miejsce – Kacper Owczarek III miejsce – Lena Kowalczyk KLASA III III miejsce Bartosz Plewa Wyróżnienie - Natalia Kucharska, Paweł Belka |
||
|
II SEMESTRPrzedszkole |
|||
|
Gminny konkurs recytatorski |
I miejsce – Agnieszka Gacek Wyróżnienie- Julia Głogowska |
||
|
Gminny konkurs piosenki |
I miejsce- Maja Fujarczuk II miejsce - Julia Podgórska |
||
|
Przedszkolny konkurs plastyczny ,,Los ziemi w naszych rękach” |
Wyróżnienie: Mikołajczyk Zofia, Maja Fujarczuk , Paulina Froniewska |
||
|
Grupa młodsza: |
|||
|
Gminny Konkurs Recytatorski w Rudnikach: |
udział: Kacper Karczewski i Zofia Błach |
||
|
Gminny Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej: |
Wyróżnienie: Kacper Karczewski, nagroda specjalna- Wiktoria Wolna. |
||
SEMESTR IIKLASY I-III |
||||
|
Szkolny Konkurs Plastyczny promujący Dzień Ziemi „Los Ziemi w naszych rękach” |
I miejsce- Filip Strugała (kl. II) II miejsce- Zofia Wojtach (kl. I) III miejsce- Natalia Kucharska (kl. III) |
||
|
Szkolny Konkurs Profilaktyczny „Nałogi niszczą zdrowie” |
I miejsce- Natalia Kucharska (kl. III) II miejsce- Zofia Wojtach (kl. I) Udział – cała klasa I |
||
KONKURSY GMINNE |
||||
|
Gminny konkurs plastyczny |
KLASA I Wyróżnienie – Zofia Wojtach Udział – cała klasa KLASA II Wyróżnienie – Kacper Owczarek Wyróżnienie – Anna Augustyniak, praca uczennicy cieszyła się największą popularnością wśród internatów Udział - Filip Strugała -Lena Kowalczyk - Błażej Kot - Emilia Kotala - Jan Zaręba - Maria Mikołajczyk KLASA III Udział – cała klasa |
||
|
XII Gminny Konkurs Piosenki dla uczniów klas I - III |
I miejsce - Antonina Ladra Klasa I Wyróżnienie - Anna Augustyniak klasa II Wyróżnienie - Mateusz Zięcina klasa III |
||
|
Gminny Konkurs Recytatorski |
I miejsce – Antonina Ladra (kl. I) |
||
|
Gminny Konkurs I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII |
I miejsce Natalia Kucharska KL III II miejsce Kacper Owczarek KL II Wyróżnienie Zofia Wojtachkl I |
||
|
Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas I – III |
I miejsce – Natalia Kucharska - kl. III II miejsce – Kacper Owczarek – kl. II |
||
KONKURSY WOJEWÓDZKIE |
||||
1. |
Wojewódzki konkurs organizowany przez Marszała Województwa Opolskiego „Śpiewamy i wirusom się nie damy” |
KLASA I Wyróżnienie cała klasa KLASA II Wyróżnienie cała klasa KLASA III Wyróżnienie cała klasa |
||
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE |
||||
|
,,Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w ramach 66 OKR” |
I miejsce Ladra Antonina (kl. I) |
||
|
Ogólnopolski projekt edukacyjno-sportowy ,,W marcu biegamy dla kobiet” |
certyfikat - Amelia Kaczmarek (kl. I) certyfikat - Julia Klimas (kl. I) |
||
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
||||
1. |
XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej |
KLASA I Wyróżnienie – Liliana Bobrzecka Udział – cała klasa KLASA II Udział – cała klasa KLASA III Wyróżnienie - cała klasa |
||
KLASY IV - VIII |
||||
KONKURSY KLASOWE |
||||
|
Konkurs historyczny – Bogowie i herosi |
KLASA V I miejsce - Hałka Maciej, Jajko Marcel, Kucharski Filip II miejsce - Kaczmarek Julia III miejsce - Gliniak Kamil Udział - Chrustowski Dawid, Domagała Sonia, Mońka Maja |
||
KONKURSY SZKOLNE |
||||
1. |
Rejonowy Konkurs Ekologiczny
|
I miejsce - Oliwia Kubacka – kl. VI II miejsce -Aleksandra Smyrd kl. VIIA III miejsce - Julia Zaręba – kl. VI |
||
2. |
Wojewódzki Konkurs Historyczny
|
I miejsce-Aleksandra Smyrd-kl. VIIA II miejsce - Szymon Nowak- kl. VI III miejsce Hałka Maciej– kl. V, Krystian Franek – kl. VI Udział : KLASA V: Chrustowski Dawid , Gliniak Kamil, Kucharski Filip KLASA VI: ,Krystian Franek , Oliwia Kubacka, Oliwier Łyczko, Justyna Kuder, Julia Zaręba KLASA VII B: Magda Dubas KLASA VIII: Wiktoria Chrzan, Oliwia Kosowska, Wiktoria Żyta |
||
3. |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
I miejsce - Wiktoria Chrzan –kl. VIII Udział: Kisiel Alicja – kl. VIIb, Vanessa Gala – kl. VIII |
||
4. |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Udział: Thierry Klimiński, Vanessa Gała – kl. VIII, MaximeKlimiński – kl. VI |
||
5. |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
I miejsce - Wiktoria Chrzan - kl. VIII II miejsce – Justyna Kuder kl. VI Udział: Oliwia Kosowska, Vanessa Gala – kl. VIII |
||
6. |
Wojewódzki Konkurs Biologicznego |
Udział: KLASA VIII Paulina Lach, Vanessa Gała, Oliwia Kosowska, Wiktoria Chrzan KLASA VII A Dominika Adamska, Hanna Grabarek, KLASA VII B Dubas Magdalena , Zuzanna Lewandowska, Julia Chrzan KLASA VI Zuzanna Zając, Szymon Nowak, Oliwia Kubacka, Oliwier Łyczko, Krystian Franek, Julia Zaręba |
||
7. |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
I miejsce - Krystian Franek –kl. VI II miejsce - Paulina Lach – kl. VIII III miejsce - Wiktoria Chrzan – kl. VIII Udział: KLASA VI Oliwier Łyczko, Justyna Kuder, Julia Zaręba KLASA VII B Chrzan Julia, Lewandowska Zuzanna, Molska Martyna KLASA VIII Oliwia Kosowska, Oliwa Rychel, Paulina Szyszka |
||
8. |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
I miejsce - Wiktoria Chrzan – kl. VIII II miejsce - Paulina Lach – kl. VIII Udział: KLASA VIII Karolina Molska, Vanessa Gała, Oliwia Rychel, Oliwia Kosowska, Wiktoria Żyta KLASA VII B Chrzan Julia, Molska Martyna, Gacek Marlena |
||
9. |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
Udział: Paulina Lach, Vanessa Gała – kl. VIII |
||
10. |
Szkolny konkurs „Choinka z rolek”
|
I miejsce – Brajan Derwich – kl. IV, Krystian Franek – kl. VI, Angelica Sobera – kl. VIII II miejsce – Martyna Pasieka, Szymon Płuciennik – kl. IV, Jakub Krzykowiak – kl. VI III miejsce – Alan Ślusarczyk, Wiktoria Rosak – kl. IV, Lena Wiśniewska – kl. VI, Natasza Wachowska – kl. VIII Wyróżnienie - Mońka Maja - V Udział: KLASA IV Wiktoria Kotala, Jakub Puchała, Hubert Ptasiński, Wojciech Wolnik KLASA V Halka Maciej, Kucharski Filip, Wierszak Wiktoria, Mońka Maja KLASA VII A Jakub Stasiak, Aleksandra Smyrd, |
||
11. |
Konkurs Samorządu Uczniowskiego „Najciekawsza charakterystyka z okazji Dnia postaci z Bajek” |
I miejsce – Katarzyna Augustyniak – kl, VII A Udział: Klasa IV Jakub Augustyniak, Jakub Puchała, Szymon Płuciennik, Wiktoria Rosak, Brajan Derwich Klasa V Kaczmarek Julia, Kucharski Filip, Mońka Maja, Wierszak Wiktoria KLASA VII A Dominika Adamska, Aleksandra Smyrd KLASA VII B Marlena Gacek |
||
12. |
X Światowy Dzień |
Udział klas IV- VIII |
||
SEMESTR II KLASY IV - VIII |
||||
1. |
Szkolny Konkurs Plastyczny promujący Dzień Ziemi „Los Ziemi w naszych rękach” |
Kategoria klas IV-VI I miejsce- Wiktoria Rosak (kl. IV) II miejsce- Maja Duś (kl. IV) III miejsce- Maja Mońka (kl. V) Kategoria klas VII-VIII I miejsce- Marcin Tokarek (kl. VII a) II miejsce- Aleksandra Smyrd (kl.VIIa) |
||
2. |
Szkolny Konkurs Profilaktyczny „Nałogi niszczą zdrowie” |
I miejsce- Krystian Franek (kl. VI) II miejsce- Wiktoria Rosak (kl. IV) III miejsce- Aleksandra Smyrd (kl.VIIa) Wyróżnienie- Magdalena Dubas (kl.VIIb) Wyróżnienie- Filip Kucharski (kl. V) |
||
3. |
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III |
Kategoria- klasa I I miejsce – Antonina Ladra Zofia Wojtach Kategoria- klasa II 1 miejsce – Maria Mikołajczyk Kacper Owczarek Kategoria- klasa III Natalia Kucharska Bartosz Plewa |
||
4. |
Szkolny Konkurs Wielkanocny |
1. W kategorii klas I – III: I miejsce - Maja Droś - kl. I I miejsce - Wiktoria Janic - kl. II I miejsce - Michał Wolny - kl. III II miejsce - Antonina Ladra - kl. I II miejsce - Nikola Rychel - kl. I II miejsce - Magdalena Więdłocha - kl.II II miejsce - Kacper Owczarek - kl. II II miejsce - Mateusz Zięcina - kl. III III miejsce - Liliana Bobrzecka - kl. I III miejsca - Zofia Wojtach - kl. I III miejsce - Jan Zaręba - kl. II III miejsce - Błażej Kot - kl. II III miejsce - Natalia Kucharska - kl. III 2. W kategorii klas IV – VI: I miejsce - Brajan Derwich - kl. IV I miejsce - Maja Mońka - kl. V I miejsce - Krystian Franek - kl. VI I miejsce - Julia Zaręba - kl. VI II miejsce - Szymon Płuciennik - kl. IV II miejsce - Jakub Puchała - kl. IV II miejsce - Filip Kucharski - kl. V II miejsce - Jakub Krzykowiak - kl. VI II miejsce - Oliwia Kubacka - kl. VI II miejsce - Marcin Mirowski - kl. VI III miejsce - Alan Ślusarczyk - kl. IV III miejsca - Hubert Ptasiński - kl. IV III miejsce - Wiktoria Rosak - kl. IV III miejsce - Marcel Jajko - kl. V III miejsce - Julia Kaczmarek - kl. V III miejsce - Wiktoria Wierszak - kl. V III miejsce - Kinga Klimas - kl. VI III miejsce - Natalia Klimas - kl. VI III miejsce - Justyna Kuder - kl. VI 3. W kategorii klas VII – VIII: I miejsce - Aleksandra Smyrd - kl. VII a I miejsce - Marlena Gacek - kl. VII b I miejsce - Magdalena Dubas - kl. VII b I miejsce - Oliwia Kosowska - kl. VIII II miejsce - Dominika Adamska - kl. VIIa II miejsce - Marcin Tokarek - kl. VII a II miejsce - Alicja Kisiel - kl. VII b II miejsce - Oliwia Rychel - kl. VIII III miejsce - Katarzyna Augustyniak - kl. VII a III miejsce - Fabian Marchewka - kl. VIIb Ponadto komisja przyznała 41 wyróżnień. Osoby nagrodzone otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły. |
||
KONKURSY GMINNE |
||||
1. |
Konkurs Wokalny „Wygraj szansę” |
II miejsce - Aleksandra Smyrd – kl. VII A |
||
2. |
Konkurs Plastyczny „Polska Niepodległa” |
Wyróżnienie: Brajan Derwich, Szymon Płuciennik – kl. IV Kucharski Filip – kl. V Krystian Franek - kl. VI Marlena Gacek VII B |
||
3. |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
Udział: Wiktoria Chrzan – kl. VIII |
||
4. |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Udział: Thierry Klimiński – kl. VIII, MaximeKlimiński – kl. VI |
||
5. |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
Udział: Wiktoria Chrzan – kl. VIII Justyna Kuder – kl. VI |
||
6. |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
Udział: Wiktoria Chrzan, Paulina Lach – kl. VIII |
||
7. |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
Udział: Krystian Franek – kl. VI |
||
8. |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Udział: MaximeKlimiński, Thierry Klimiński – kl. VI |
||
|
Gminny Konkurs Recytatorski |
w kategorii klas IV- VI I miejsce- JULIA ZARĘBA KL VI w kategorii klas VII-VIII II miejsce – Marlena Gacek KL VIIB Udział: Aleksandra Smyrd – kl. VIIB Brajan Derwich kl IV Zuzanna Zając kl V Alicja Kisiel kl VIIB |
||
KONKURSY POWIATOWE/ REJONOWE |
||||
1. |
Konkurs Piosenki Patriotycznej zorganizowany przez MGOKiS w Praszce „Zaśpiewaj od serca” |
I miejsce - Paulina Lach – kl. VIII |
||
2. |
Powiatowy Konkurs Tańca |
II MIEJSCE w swojej kat. Wiekowej Zespół Chichotki w skład którego wchodziły Zuzanna Zając i Zuzanna Lewandowska III miejsce w swojej kat. wiekowej zespół A&W Jaworzno w skład którego wchodziły Angelica Sobera i Wiktoria Żyta. |
||
KONKURSY WOJEWÓDZKIE |
||||
1. |
Konkurs plastyczny „Sport oczami dziecka”. |
III miejsce - Gacek Marlena –kl. VIIB VII miejsce - Oliwia Rychel – kl. VIII VIII miejsce – Aleksandra Smyrd -kl. VII A |
||
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE |
||||
1. |
,,Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski a) w kategorii klas IV- VI b) w kategorii klas VII-VIII |
Julia Zaręba - III miejsce Marlena Gacek - wyróżnienie |
||
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
||||
Międzynarodowy konkurs plastyki obrzędowej |
I miejsce - Oliwia Kubacka – kl. VI Wyróżnienie - Gacek Marlena – kl. VII Udział – Brajan Derwich – kl. IV |