Konkursy 2021/2022
2022-09-11
OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW
PSP IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W JAWORZNIE
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
KONKURSY
Lp. |
Nazwa konkursu |
Uczestnicy |
PRZEDSZKOLE |
||
1. |
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny ZAPOBIEGAJMY POŻAROM- etap gminny
Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej w Rudnikach |
I miejsce- Tymon Derwich Wyróżnienie- udział: Wiktoria Wolna Mikołaj Fujarczuk Kuba Kielan Anna Głogowska
Tradycje i obrzędy Bożonarodzeniowe III miejsce- grupa starsza przedszkolaków |
2. |
Szkolny konkurs plastyczny na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową w kategorii: przedszkole |
III miejsce- Franek Więdłocha Jakub Kielan Franciszek Hejne Jakub Ponicki |
KLASY I - III |
||
KONKURSY KLASOWE |
||
1. |
Konkurs plastyczny „Zegary” (klasa2) |
I miejsce- Antonina Ladra II miejsce-Lena Kobiela III miejsce-Julia Klimas IIImiejsce-Nikola Rychel |
KONKURSY SZKOLNE |
||
|
X Światowy Dzień |
Udział - klasa III |
|
Szkolny konkurs plastyczny na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową w kategorii klas I-III |
I miejsce – Maja Fujarczuk – kl. 1 Kacper Owczarek – kl.3 II miejsce – Magdalena Więdłocha – kl. 3 Laila Bem – kl. 3 Nikola Rychel – kl. 2 Filip Strugała kl. 3 III miejsce – Kacper Kielan – kl. 1 Paulina Froniewska – kl.1 Alicja Nowak – kl. 1 Julia Głogowska – kl.1 Antoni Pinkosz – kl. 1 Zofia Wojtach – kl. 2 Amelia Kaczmarek – kl. 2 Jan Zaręba –kl. 3 Wyróżnienie: Zuzanna Ładak – kl. 1 Kacper Rosak – kl. 1 Lena Kobiela – kl. 2 Maja Droś – kl. 2 Emilia Kotala – kl. 3
|
KONKURSY GMINNE |
||
|
Dzieci kontra śmieci |
Udział (wyróżnienie): Magdalena Więdłocha- kl.3 Udział: TymekZięcina- kl.3 |
|
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny- etap gminny |
Udział(wyróżnienie) Antoni Pinkosz- kl1 Maja Fujarczuk- kl1 Amelia Kaczmarek-kl2 Zofia Wojtach-kl2 Laila Bem-kl.3 |
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
||
1. |
XXX Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej |
Kategoria tradycje i obrzędy Bożonarodzeniowe: Wyróżnienie:Rozalia Korzeniowska kl2 udział: cała klasa
Tradycyjne ozdoby bibułowe i papierowe: II miejsce- Nikola Rychel kl.2 II miejsce- Zofia Mikołajczyk kl.1 III miejsce – kl.3 III miejsce- kl.1 Wyróżnienie: Alicja Nowak kl.1
|
KLASY IV - VIII |
||
KONKURSY SZKOLNE |
||
|
17 Rejonowe Dyktando Inaczej |
I miejsce- Zuzanna Zając kl.7 I miejsce- Justyna Kuder kl.7 Udział :Krystian Franek – kl.7 MartaChyrzyńska kl. 8b |
|
Rejonowy Konkurs Ekologiczny
|
I miejsce- Wiktoria Rosak kl.5 II miejsce- Filip Kucharski kl.6 Udział: Natalia Kucharska- kl.4 Łucja Korzeniowska –kl.4 Bartosz Plewa –kl.4 Wiktoria Kotala- kl.5 |
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny
|
I miejsce – Filip Kucharski kl. 6 i Jakub Krzykowiak kl. 7 (zakwalifikowanie się do etapu gminnego) |
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
I miejsce – Oliwier Łyczko kl. 7 i Aleksandra Smyrd kl. 8a II miejsce – Dominika Adamska kl. 8b III miejsce – Justyna Kuder kl. 7 Udział: Marlena Gacek kl. 8b Marta Chyrzyńska kl. 8b |
|
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap szkolny |
I miejsce – Maxime Klimiński – kl. 7 II miejsce – Martyna Molska – kl. 8b |
|
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
I miejsce – Aleksandra Smyrd – kl. 8 a II miejsce – Justyna Kuder – kl. 7 III miejsce –Dominika Adamska – kl. 8a Udział: Marlena Gacek – kl. 8 b Alicja Kisiel – kl. 8 b Marta Chyrzyńska – kl. 8 b |
|
Wojewódzki Konkurs Biologicznego- etap szkolny |
Udział: Dominika Adamska- kl.8a Wioletta Kucharska –kl.8a Hanna Grabarek-kl.8a Fabian Marchewka 8b Kinga Klimas-kl.7 Oliwia Kubacka kl.7 Julia Zaręba- kl.7 Magdalena Dubas-kl.8b Marlena Gacek-kl.8b Piotr Lach-kl.8b Alicja Kisiel-kl.8b Bartosz Sobczak- kl.8b |
|
Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap szkolny |
I miejsce – Krystian Franek – kl. 7 |
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny- etap szkolny |
Udział: Aleksandra Smyrd kl. 8a Marlena Gacek kl. 8b Jakub Krzykowiak kl. 7 Marcin Tokarek kl. 8a Dominika Adamska kl. 8a Julia Janic kl. 8a Oliwier Łyczko kl. 7 Justyna Kuder kl. 7 Krytian Franek kl. 7 Martyna Molska kl. 8b Julia Zaręba kl. 7 Alicja Kisiel kl. 8b Paweł Belka kl. 4 Bartosz Plewa kl. 4 Zuzanna Zając kl. 7 |
|
Wojewódzki Konkurs Chemiczny-etap szkolny |
Udział: Dominika Adamska- kl.8a Oliwier Łyczko- kl.7 |
|
XXVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej kl. 6-8– etap szkolny
|
I miejsce- Oliwier Łyczko kl. 7 II miejsce – Jakub Krzykowiak kl.7 III miejsce- Bartosz Sambor kl. 7 Julia Zaręba kl. 7 Krystian Franek kl.7
|
12. |
Szkolny Konkurs Historyczny „Polska niepodległa” |
I miejsce – Filip Kucharski – kl. 6 |
13. |
Szkolny Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową |
I miejsce: Brajan Derwich – kl. 6 Julia Zaręba - kl. 7 Krystian Franek - kl. 7 Marcin Tokarek - kl. 8 a II miejsce: Kacper Kotarski - kl. 4 Hubert Ptasiński - kl. 5 Maja Mońka - kl. 6 Paulina Patyk - kl. 7 III miejsce: Michał Wolny - kl. 4 Marcel Jajko - kl. 6 Jakub Krzykowiak – kl. 7 Adam Pasieka - kl. 8 b Wiktoria Kotala kl.5 Wyróżnienie: - Marcin Mirowski – kl. 7 |
KONKURSY GMINNE |
||
|
Dzieci kontra śmieci |
Udział(wyróżnienie): Brajan Derwich kl. 5 Michał Wolny kl. 4 Łucja Korzeniowska kl.4 Udział: Szymon Nicpoń –kl.4 |
|
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny- etap gminny |
I miejsce- Michał Wolny –kl.4 I miejsce- Brajan Derwich kl. 5 Wyróżnienie: Filip Kucharski kl.6 Justyna Kuder- kl.7 Jakub Krzykowiak – kl. 7 Wiktoria Rosak- kl. 5 |
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap gminny |
Udział: Filip Kucharski kl.6 Jakub Krzykowiak kl.7 |
|
Wojewódzki Konkurs Geograficzny- etap gminny |
Udział: Krystian Franek kl.7 Jakub Krzykowiak kl.7 |
|
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny |
Maxime Klimiński – kl. 7- zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego |
KONKURSY POWIATOWE/ REJONOWE |
||
|
XXVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej kl. 6-8– etap rejonowy
|
Udział: Jakub Krzykowiak kl. 7 Oliwier Łyczko kl. 7 Bartosz Sambor kl. 7 |
|
||
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE |
||
|
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej |
Udział: Oliwier Łyczko kl. 7 Jakub Krzykowiak kl. 7 Filip Kucharski kl.6 |
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
||
XXX Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej |
Udział: Brajan Derwich kl.5 Filip Kucharski kl.6 |