KONKURSY rok szkolny 2016/2017
2017-03-26
Szkolny Konkurs Plastyczny- „Jesienne obrazy”- 28.10.2016r.
I miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
Bartosz Sobczak- kl III b
Oliwia Kubacka- kl II b
II miejsce: Wioletta Kucharska- kl. III a
Patryk Sobczak- kl. II a
Wiktoria Wierszak- kl. I
III miejsce: Julia Zaręba- kl. II a
Dominika Adamska- kl. III a
Julia Chrzan- Kl. III b
Wyróżnienia: Oliwier Łyczko- kl. II b
Wiktor Panek- kl. III b
Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny- 16. 11. 2016 r.
I miejsce: Jakub Rosak- kl. V
II miejsce: Miłosz Droś- kl. VI
Klasowy konkurs znawców mitologii – kl. V- 17.11.2016 r.
I miejsce: Jakub Rosak
II miejsce: Jakub Koterba
III miejsce: Wiktoria Kisiel
Wyróżnienie: Paulina Furmańska
Bartłomiej Wojtal
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego- etap szkolny- 21.11.2016 r.
I miejsce: Miłosz Droś- kl. VI - zakwalifikowany do etapu gminnego
II miejsce: Angelika Zaleśna- kl. V- zakwalifikowany do etapu gminnego
Szkolny Konkurs Biblioteczny „Reklama ulubionej książki”- 22.11.2016 r.
I miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
II miejsce: Julia Kaczmarek- kl. I
Wiktoria Wierszak- kl. I
III miejsce: Magdalena Dubas- kl. III b
Marcel Jajko- kl.I
Wyróżnienia: Dominika Adamska- kl. III a
Dawid Chrustowski- kl. I
Szkolny Konkurs na plakat lub komiks o Wolontariacie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Szkolny Klub Wolontariatu”- 25.11.2016 r.
- w klasach I-III zwyciężyła praca klasy III a,
- w klasach IV-VI zwyciężyła praca klasy IV.
II Regionalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych- etap szkolny- 28.11.2016 r.
I miejsce: Paulina Furmańska- kl. V
II miejsce: Wiktoria Kisiel- kl. V
III miejsce: Angelika Zaleśna- kl. V
Szkolny Konkurs Plastyczno- Językowy na Flagę Wielkiej Brytanii – 1.12.2016r.
I miejsce: Oliwier Łyczko- kl. II b
II miejsce: Bartosz Zaleśny- kl. a
III miejsce: Julia Zaręba- kl. II a
Lena Kot- kl. II b
Wyróżnienia: Bartosz Sambor- kl. II a
Karolina Werner- kl. II a
XIII Rejonowy Konkurs „Matematyczne Potyczki”- etap szkolny- 2.12.2016 r.
I miejsce: Aleksandra Smyrd- III a
II miejsce: Dominika Adamska- III a
Szkolny Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać matematycznym Mikołajem”- 5.12.2016 r.
Kategoria dla klas III:
I miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
I miejsce: Dominika Adamska- kl. III a
II miejsce: BartoszSobczak- kl. III b
III miejsce: Julia Chrzan- kl. III b
Kategoria dla klasy IV:
I miejsce: Wiktoria Chrzan
II miejsce: Oliwia Kosowska
II miejsce: Wiktoria Żyta
III miejsce: Karolina Molska
Kategoria dla klas V-VI:
I miejsce: Adam Jura- kl. VI
II miejsce: Miłosz Droś- kl. VI
III miejsce: Wiktoria Kisiel- kl. V
XIII Rejonowy Konkurs Ekologiczny- etap szkolny- 09.12.2016 r.
I miejsce: Angelika Zaleśna- kl. V
II miejsce: Mikołaj Glapiński- kl. VI
XIV Gminny Konkurs Plastyczny Bożonarodzeniowy- 12.12.2016 r.
Kategoria: kartka świąteczna
Klasa I
I miejsce: Wiktoria Wierszak
II miejsce: Sonia Domagała
Klasa II
I miejsce: Julia Zaręba- kl. II a
II miejsce: Krystian Franek- kl. II a
III miejsce: Lena Urbaniak- kl. II a
Klasa III
I miejsce: Magdalena Dubas- kl. III b
III miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
Kategoria: stroik świąteczny
Klasa I
I miejsce: Mia Bem
II miejsce: Julia Kaczmarek
III miejsce: Marcel Jajko
Klasa II
II miejsce: Krystian Franek- kl. II b
III miejsce: Patryk Sobczak- kl. II a
Klasa III
II miejsce: Oskar Wolnik- kl. III b
Szkolny Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia 2016”- 21.12.2016 r.
Kategoria: choinka świąteczna
Klasy I- III
I miejsce: Magdalena Dubas- kl. III b
II miejsce: Filip Kucharski- kl. I
III miejsce: Julia Kaczmarek- kl. I
Klasy IV- VI
I miejsce: Oliwia Kosowska- kl. IV
II miejsce: Paulina Furmańska- kl. V
III miejsce: Bartosz Ignasiak- kl. IV
Kategoria: szopka bożonarodzeniowa
Klasy I- III
I miejsce: Hanna Grabarek- kl. III a
II miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
Klasy IV- VI
I miejsce: Paulina Furmańska- kl. V
II miejsce: Bartłomiej Wojtal- kl. V
Kategoria: ozdoba choinkowa
Klasy I- III
I miejsce: Lena Urbaniak- kl. II a
II miejsce: Dominika Adamska- kl. III a
III miejsce: Zuzanna Zając- kl. II a
IV miejsce: Zuzanna Polak- kl. III a
Klasy IV- VI
I miejsce: Julia Jachymska- kl. VI
II miejsce: Paulina Furmańska- kl. V
III miejsce: Angelica Sobera- kl. IV
IV miejsce: Karolina Molska- kl. IV
Kategoria: Aniołek
Klasy I- III
Nie wpłynęły żadne prace
Klasy IV- VI
I miejsce: Bartłomiej Wojtal- kl. V
Kategoria: stroik
Klasy I- III
I miejsce: Karolina Werner- kl. II a
II miejsce: Oliwia Kubacka- kl. II b
III miejsce: Aleksandra Smyrd- kl. III a
Klasy IV- VI
I miejsce: Paulina Lach- kl. IV
II miejsce: Mikołaj Glapiński- kl. VI
I Międzygminny Konkurs Matematyczny „…okiem matematyka”- etap szkolny- 27.01.2017r.
Uczniowie zakwalifikowani do finału
Kategoria klas IV
Wiktoria Chrzan
Paulina Lach
Kategoria klas V
Wiktoria Kisiel
Angelika Zaleśna
I Międzygminny Konkurs Matematyczny „…okiem matematyka”- etap szkolny- 30.01.2017 r.
Uczniowie zakwalifikowani do finału
Kategoria klas VI
Miłosz Droś
Nicola Krzykowiak
Szkolny Konkurs- „Pomocna dłoń”- 7.02.2017r.
I miejsce- Justyna Kuder, kl. II b
II miejsce- Martyna Molska, kl. III b
III miejsce- Amelia Maślanka, Wiktoria Żyta, kl. IV
Ogólnopolski Turniej wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap szkolny- 10.02.2017r.
I miejsce- Julia Jachymska, kl. VI
II miejsce- Nicola Krzykowiak, kl. VI
III miejsce- Koterba Jakub, kl. V
Powyżsi uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu gminnego
Szkolny Konkurs Recytatorski- 6.03.2017r.
Uczniowie zakwalifikowani do etapu gminnego
Oliwia Kosowska, kl. IV
Paulina Lach, kl. IV
Wiktoria Kisiel, kl. V
Emilia Augustyniak, kl. VI
Julia Jachymska, kl. VI
XIX Konkurs Wiedzy o Powiecie Oleskim- etap szkolny- 6.03.2017 r.
I miejsce- Angelika Zaleśna, kl. V
II miejsce- Jakub Rosak, kl. V
Powyżsi uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu gminnego
Konkurs Recytatorski- etap szkolny- 7.03.2017r.
I miejsce- Magdalena Dubas, kl. III b
Aleksandra Smyrd, kl. III a
II miejsce- Oliwia Kubacka, kl. II b
Julia Kaczmarek, kl. I
Zuzanna Zając, kl. II a
III miejsce- Marlena Gacek, kl. III a
XIX Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i pracy Mikołaja Kopernika- 9.03.2017r.
Kategoria klas I- III
I miejsce- Aleksandra Smyrd, kl. III a
II miejsce- Julia Chrzan, kl. III b
Marlena Gacek, kl. III a
Dominika Adamska, kl. III a
III miejsce- Julia Zaręba, kl. II a
Bartosz Sobczak, kl. III b
Kategoria klas IV- VI
I miejsce- Wiktoria Chrzan, kl. IV
II miejsce- Oliwia Kosowska, kl. IV
III miejsce- Jakub Rosak, kl. V
Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- etap szkolny- 15.03.2017r.
Angelika Zaleśna, kl. V
Wiktoria Kisiel, kl. V
Bartłomiej Wojtal, kl. V
Adrian Ladra, kl. V
Powyżsi uczniowie zostali zakwalifikowani do II etapu
Konkurs Recytatorski- etap gminny 15.03.2017r.
I miejsce- Marlena Gacek, kl. III a
Wyróżnienie- Aleksandra Smyrd, kl. III a
Magdalena Dubas, kl. III b