Konkursy rok szkolny 2017/2018
2018-05-24
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia uczniów |
KONKURSY KLASOWE |
||
Spelling competition – klasa IV |
I miejsce- Wiktor Panek, Aleksandra Smyrd II miejsce - Alicja Kisiel, Marlena Gacek III miejsce - Martyna Molska, Dominika Adamska |
|
Klasowy konkurs historyczny „Bogowie i herosi czyli mitologiczne łamigłówki (drużynowy) – klasa V
|
I miejsce - Paulina Lach, Amelia Maślanka, Aleksandra Mirowska, Karolina Molska, Oliwia Rychel, Wiktoria Żyta II miejsce - Wiktoria Chrzan, Bartosz Ignasiak, Jakub Kotarski, Marcel Kotowski, Mateusz Pyrzyk, Angelica Sobera, III miejsce - Kamil Drzazga, Oliwia Kosowska, Dominik Lewandowski, Dominik Przybylski, Paulina Szyszka |
|
Konkurs znawców mitologii w klasie V – polonistyczny konkurs klasowy |
Oliwia Kosowska, Paulina Lach, Wiktoria Chrzan, Karolina Molska |
|
Kraje niemieckojęzyczne bez tajemnic – klasa VII |
Konkurs całoroczny |
|
KONKURSY SZKOLNE |
||
XX Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i pracy Mikołaja Kopernika |
Kategoria klas I-III I miejsce – Maciej Hałka i Julia Zaręba II miejsce – Zuzanna Zając III miejsce – Jakub Krzykowiak Kategoria klas IV-VII I miejsce – Aleksandra Smyrd II miejsce – Oliwia Kosowska III miejsce – Dominika Adamska |
|
Mistrz tabliczki mnożenia – kl. IV- VII |
Konkurs całoroczny |
|
Ortograficzna spartakiada - kl. IV- VII |
Konkurs całoroczny |
|
Moja ulubiona bajka – konkurs biblioteczny – klasy I - III |
I miejsce – Jakub Puchała, Filip Kucharski, Krystian Franek II miejsce – Brajan Derwich, Julia Kaczmarek, Martyna Kotala III miejsce – Wiktoria Rosak |
|
XIV Edycja Rejonowego Konkursu Ekologicznego |
I miejsce: Wiktoria Chrzan II miejsce: Paulina Furmańska |
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
I miejsce: Jakub Rosak |
|
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
I miejsce -Wiktoria Kisiel II miejsce - Julia Jachymska III miejsce - Bartłomiej Wojtal |
|
Wojewódzki Konkurs Techniczny |
Miłosz Droś , Oliwia Kosowska |
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
Miłosz Droś |
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
Miłosz Droś, Emilia Augustyniak, Dominik Pluta |
|
Powiatowy Konkurs dla klas III „Potyczki Matematyczne” |
I miejsce - Justyna Kuder II miejsce - Oliwier Łyczko III miejsce - Bartosz Sambor |
|
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
I miejsce: Bartłomiej Wojtal – klasa VI (zakwalifikowali się do etapu rejonowego) II miejsce: Jakub Rosak, Wiktoria Kisiel, Bartosz Sobczak III miejsce: Julia Chrzan |
|
Konkurs Wiedzy Biblijnej
|
I miejsce Jakub Rosak II miejsce Wiktoria Chrzan |
|
Szkolny Konkurs „I Ty możesz zostać matematycznym Mikołajem”
|
Klasa III I miejsce - Oliwier Łyczko Klasa IV I miejsce - Aleksandra Smyrd Klasa V I miejsce -Wiktoria Chrzan i Paulina Lach Klasa VI I miejsce - Wiktoria Kisiel Klasa VII I miejsce - Adam Jura |
|
XIII Rejonowe Dyktando Ortograficzne PODN Kluczbork |
I miejsce - Emilia Augustyniak II miejsce - Wiktoria Kisiel |
|
II Oleskie Dyktando |
I miejsce - Bartłomiej Wojtal II miejsce - Julia Jachymska |
|
Rejonowy Konkurs Historyczny „Śladami przeszłości” PODN Kluczbork (drużynowy) |
I miejsce: Jakub Rosak, Kamil Ślusarek (zakwalifikowali się do etapu rejonowego) II miejsce: Oliwia Kosowska, Paulina Szyszka, Karolina Molska, Wiktoria Żyta III miejsce: Wiktoria Chrzan, Paulina Lach |
|
Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej |
I miejsce – Marlena Gacek II miejsce – Julia Jachymska III miejsce Wiktoria Chrzan |
|
XX Konkurs Wiedzy o Powiecie Oleskim |
I miejsce – Aleksandra Smyrd II miejsce – Oliwia Kosowska |
|
Szkolny Konkurs Recytatorski – klasy I-III |
I miejsce - Julia Zaręba i Julia Kaczmarek II miejsce – Dawid Chrustowski i Filip Kucharski III miejsce – Zuzanna Zając, Mia Bem |
|
Szkolny Konkurs Recytatorski - klasy IV-VII |
Adamska Dominika Smyrd Aleksandra Dubas Magdalena Jachymska Julia |
|
Szkolny Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia 2017” |
Kategoria „Bombka” II miejsce – Wiktoria Wierszak III miejsce - Alan Ślusarczyk, Wyróżnienie - Wiktoria Kotala Kategoria „Anioł” II miejsce – Maciej Hałka III miejsce - Szymon Płuciennik, Julia Kaczmarek Kategoria „Choinka” II miejsce – Marcel Jajko Bartek Sobczak III miejsce – Julia Chrzan Kategoria „Stroik” I miejsce – Oskar Wolnik II miejsce – Dawid Chrustowski, Paulina Lach III miejsce– Dawid Walaszczyński Udział - Nicola Krzykowiak i Miłosz Droś |
|
XV Gminny Konkurs Plastyczny Bożonarodzeniowy w kategoriach:
|
Kategoria „Kartka świąteczna” Klasa II I miejsce – Filip Kucharski Klasa III I miejsce – Julia Zaręba Kategoria „Choinka” Klasa I I miejsce – Alan Ślusarczyk II miejsce – Kotala Kamil Klasa II I miejsce – Wiktoria Wierszak II miejsce – Maja Mońka III miejsce – Sonia Domagała Klasa III I miejsce – Krystian Franek II miejsce – Oliwia Kubacka Wyróżnienie - Karolina Werner |
|
Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna Wielkanocna |
I miejsce – Alan Ślusarczyk i Brajan Derwich II miejsce – Karolina Werner i Filip Kucharski III miejsce – Krystian Franek i Wiktoria Wierszak |
|
II Międzygminny Konkurs Matematyczny „…okiem matematyka” |
Klasa IV: Marlena Gacek i Aleksandra Smyrd Klasa V: Karolina Molska i Paulina Lach Klasa VI: Jakub Koterba i Bartłomiej Wojtal Klasa VII: Adam Jura i Miłosz Droś |
|
Szkolny Konkurs Historyczno – Plastyczny „Mój region – moja Ojczyzna” |
Nikola Krzykowiak – kl. VII Oliwia Kosowska, Oliwia Rychel, Paulina Lach, Aleksandra Mirowska, Angelica Sobera – kl. V Hanna Grabarek – kl. IV a |
|
Szkolny Konkurs Ortograficzny „I Ty możesz zostać mistrzem ortografii” – kl. I -III |
Szymon Płuciennik, Hałka Maciej, Kuder Justyna
|
|
Konkurs ekologiczny – etap szkolny |
Chrzan Wiktoria, Wojtal Bartłomiej, Kisiel Wiktoria i Glapiński Mikołaj |
|
KONKURSY GMINNE |
||
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
Jakub Rosak |
|
Wojewódzki Konkurs Techniczny |
Miłosz Droś |
|
Gminny Turniej BRD |
I miejsce drużyna: Wiktoria Chrzan, Paulina Lach, Bartłomiej Wojtal i Adrian Ladra |
|
XX Konkurs Wiedzy o Powiecie Oleskim |
IV miejsce – Aleksandra Smyrd Oliwia Kosowska |
|
Turniej pożarniczy |
IV miejsce - Marlena Gacek V miejsce – Wiktoria Chrzan VII miejsce Julia Jachymska |
|
Gminny Konkurs Recytatorki |
Kat. I- III Wyróżnienie - Filip Kucharski, Dawid Chrustowski, Julia Zaręba Kat. IV-VII II miejsce – Aleksandra Smyrd |
|
X Gminny Konkurs Ortograficzny |
W kategorii klas pierwszych II miejsce - Szymon Płuciennik W kategorii klas drugich I miejsce - Maciej Hałka W kategorii klasa trzecich I miejsce - Justyna Kuder |
|
XII Gminny Konkurs Czytających Motyli |
Kategoria IV - VI I miejsce - Aleksandra Smyrd |
|
KONKURSY POWIATOWE/ REJONOWE |
||
Wojewódzki Konkurs BRD – powiat
|
I miejsce drużyna- Wiktoria Chrzan. Paulina Lach, Bartłomiej Wojtal i Adrian Ladra (awans do wojewódzkiego) I miejsce w indywidualnej punktacji- Wiktoria Chrzan |
|
XIII Rejonowe Dyktando Ortograficzne PODN Kluczbork |
Wiktoria Kisiel, Emilia Augustyniak |
|
II Oleskie Dyktando |
IV miejsce - Bartłomiej Wojtal Julia Jachymska |
|
II Międzygminny Konkurs Matematyczny „…okiem matematyka” – finał |
W kategorii klas IV I miejsce – Marlena Gacek i Aleksandra Smyrd |
|
II Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorki |
W kategorii klas IV - VII I miejsce – Aleksandra Smyrd |
|
KONKURSY WOJEWÓDZKIE |
||
1. |
Wojewódzki Konkurs BRD |
Drużyna - Wiktoria Chrzan. Paulina Lach, Bartłomiej Wojtal i Adrian Ladra |
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
||
1. |
XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej w Rudnikach
|
Kat. Ozdoby bibułowe i papierowe. Kwiaty z bibuły II miejsce - Oliwia Kubacka Kat. Szopki Bożonarodzeniowe II miejsce - Jakub Koterba, Adrian Ladra |
PRZEGLĄDY |
||
1. |
Kolędy łączą pokolenia – przegląd kolęd w Rudnikach |
Aleksandra Smyrd |
2. |
Przegląd Piosenki Maryjnej i Pielgrzymkowej w Rudnikach |
Emilia Augustyniak |